Destek Hattı 0533 148 6166

Kaza Tazminatı Hesapla

Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kaza Tazminatı Hesaplaması Yapabilirsiniz.

Telefon Numaranızın Doğru Olduğundan Emin Olunuz, Aksi Halde Sistem Hesaplaması Sizlere Ulaşmayacaktır

BİLECİK’TE İŞ VE TRAFİK KAZASI AVUKATI

BİLECİK’TE İŞ VE TRAFİK KAZASI AVUKATI
  • BİLECİK’TE İŞ VE TRAFİK KAZASI AVUKATI
  • 16-11-2020
  • Hizmetlerimiz

Bilecik ilimiz Osmanlı Devleti’nin ana merkezlerinde ve tarihi olarak bugünkü Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş temellerinin atıldığı kültürel olarak geçmiş ile günümüzü bir birine bağlayan nadide şehirlerimizden biridir. Bilecik ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın gerek çalışırken başlarına gelen iş kazalarında gerekse de trafik kazalarında kendilerine tazminat hukuku noktasında destek olmaya devam ediyoruz.

Bilecik’te Yaralanmalı Trafik Kazası ve Avukatı

Bilecik çok sık trafik kazasının yaşandığı Marmara Bölgesi illerimizden bir tanesi konumundadır. Nüfusa oranla kaza oranı son yıllarda düşse de özellikle yaralanmalı trafik kazası sayısı bir hayli yüksektir. Bilecik’te yaralanmalı trafik kazası tazminatı için eğer bir avukat arayışınız var ise doğru adrestesiniz. Öncelikle sizlere trafik kazası sonrası hangi durumlarda tazminat alınır onun bilgisini ileteli.

  • Kazada haklılık (Yolcu, Şöfor ama haklı %25 bile olsa, yaya ama haklılık olmalı)
  • Kaza tek taraflı veya çift taraflı ise kusurlara göre kişiler tazminat hakkı kazanır
  • Yaralanmalı trafik kazası sonrası mağdur olan kişiye maluliyet çıkması gereklidir.

Bilecik ilimizde trafik kazası yaşadınız ve bedeni hasara uğradıysanız tazminatınızı Bilecik’te yaralanmalı trafik kazası avukatına başvurarak kısa zamanda alabilirsiniz. Kaza sonrası hızlı tazminat için bize ister sitemizden canlı destek ister ofisimize başvurarak isterseniz telefon yolu ile isterseniz de 24 saat whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz. 0533 148 6166

Bilecik’te Ölümlü Trafik Kazası Tazminatı

Bilecik ilimizde eğer kaza sonrası vefat eden biri var ise onun yakınlarına trafik kazasından ötürü destekten yoksunluk tazminatı dediğimiz vefat sonrası tazminat hakkı doğar. Bilecik’te trafik kaza ölümü sonrası tazminat için yapmanız gereken avukat ile süreci takip ederek geriden kalanların hakkını tam olarak almaktır. Ölümlü kazalarda da vefat edenin yakınlarının tazminat alabilmesi bazı ölçütlere bağlıdır.

  1. Kazada yolcu, yaya veya sürücü olması
  2. Kazada kusur oranı
  3. Kazanın tek taraflı veya iki taraflı olması

Gibi durumlara bakılarak kişinin vefatı sonrası kusur durumu netleştirilerek yakınlarına talepleri üzerine Bilecik’te vefat edenlere tazminat kaza sonrası avukat tarafından alınarak destekçilerine verilir.

Bilecik’te Trafik Kazası Sonrası Manevi Tazminat İsteği

Trafik kazasında insanlarımız sadece zarar veren aracın sigortası ya da kaskosu üzerinden tazminat taleplerine cevap vermektedir. Aslında bedeni hasara uğrayan veya kazada vefat eden kişi içinde zarar verenden manevi tazminat talebinde bulunmak hakkı vardır. Bilecik’te manevi tazminat davası avukatı için bizlerle bağlantıya geçebilirsiniz.

Bilecik’te Ölümlü İş Kazası ve Yaralanmalı İş Kaza Tazminatı

Bilecik ilimiz sanayisi bir hayli fazla olan bir şehrimiz olduğundan gerek yaralanmalı iş kazası gerekse de vefatlı iş kazası yaşanmaktadır. Bu iki konu üzerine de ofisimiz sizlere Bilecik’te iş kazası avukatı ile destek sağlamaktadır. Yaralanmalı iş kazasında kişinin meslekte kayıp kazanma oranına göre tazminat kalemi firma, şahıs veya kurumdan alınırken ölümlü iş kazasında ise avukat ile vefat sonrası destekten yoksunluk tazminat kalemi alınır. İş kazalarında kişilerin varsa fazla mesai, işçilik alacakları kıdem ve ihbar da talep edilerek tahsil edilir. İş kazalarında bedeni zarar davalarında Sosyal Güvenlik Kurumu üzerinden önce iş kazası tespiti yaptırarak ardından da meslekte kayıp kazanma oranı tespiti ile süreci çok hızlı bir şekilde tamamlamaktayız. Bilecik ilimizde ister iş kazası ister trafik kazası ister işçilik alacak davalarında ofisimize başvurarak kısa zamanda tazminatınıza kavuşabilirsiniz.

Bilecik’te İş Ve Trafik Kazası Avukatı İçin Arayabilirsiniz. 0533 148 61 66

E-bültene kayıt ol.
Hemen e bültene kayıt ol, fırsatları yakala
Merhaba
İş kazası ve Trafik Kazası Tazminatlarınızı Ücretsiz Hesaplıyoruz