Destek Hattı 0533 148 6166

Kaza Tazminatı Hesapla

Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kaza Tazminatı Hesaplaması Yapabilirsiniz.

Telefon Numaranızın Doğru Olduğundan Emin Olunuz, Aksi Halde Sistem Hesaplaması Sizlere Ulaşmayacaktır

EDİRNE TRAFİK VE İŞ KAZASI TAZMİNAT AVUKATI

EDİRNE TRAFİK VE İŞ KAZASI TAZMİNAT AVUKATI
 • EDİRNE TRAFİK VE İŞ KAZASI TAZMİNAT AVUKATI
 • 30-10-2020
 • Hizmetlerimiz

Edirne Osmanlı’dan bu tarafa tarihimize ışık tutmuş hem mimari hem toplum yapısı ile ülkemizin en önemli ve güzel şehirlerinden biridir. Edirnemiz ülkemizin aynı zamanda nüfus olarak ta kalabalık şehirlerinden bir tanesidir. Yarım milyona yaklaşan insan potansiyeli ile Edirne ilimizde Marmara Bölgesi’ndeki diğer iller gibi hem trafik kazalarının çok olduğu hem de sanayi kuruluşları ile iş kazalarında adını sık duyduğumuz illerdendir.

Edirne’de Yaralanmalı Trafik Kazası Süreçleri ve Avukatı

Edirne trafik kazası noktasında Marmara Bölgesi’nde İstanbul ve Bursa’nın ardından 3. Sırada diyebileceğimiz bir şehrimizdir. Ancak yaşanan kazalardan sonra yaralanmalı trafik kazası tazminatları noktasında çok fazla işlem yapılan şehirlerimizden değildir. Edirne’de yaralanmalı trafik kazası gerçekleştiğinde vatandaşlarımızın şu bilgileri bilerek trafik sigortaları veya kasko üzerinden tazminat taleplerini yapmaları ve bu tazminatları almaları gereklidir. Tazminat alabilmek için şu şartlar gereklidir.

 1. Kazada haklı olmak (Yolcu, Şöfor ama haklı %25 bile olsa, yaya ama haklılık olmalı)
 2. Kaza tek taraflı veya çift taraflı ise kusurlara göre kişiler tazminat hakkı kazanır
 3. Yaralanmalı trafik kazası sonrası mağdur olan kişiye maluliyet çıkması gereklidir.

Bu durumları karşılayan vatandaşlarımızın sigorta poliçelerinden kaynaklı tazminatlarını tahsil ediyoruz. 24 saat ofisimize ulaşarak yaralanmalı trafik kazası avukatlarımızdan destek alabilirsiniz. 24 saat açık telefon ve whatsapp hattımız 0533 148 6166 nolu telefondur.

Edirne’de Ölümlü Trafik Kazası Sonrası Geride Kalanların Tazminat Hakları

İlimizde trafik kazasından kaynaklı ölümle sonuçlanan kazalarda da şu durumlarda tazminat hakkı destekten yoksunluk tazminatı alınabilir.

 1. Kaza tek taraflı kaza ve sürücü vefat etmedi ise (kaza tek taraflı ve ölen sürücü ise 2016 sonrası tazminat alınamamaktadır.
 2. Kaza tek taraflı ancak ölen yolcu ise
 3. Çift taraflı kazalarda ölen kişinin kusur durumuna göre yolcu veya sürücü fark etmez tazminat alınır.

Bu şartlar altında ölümlü trafik kazası sonrası destekten yoksunluk tazminatı için aile yakınları başvuru yaparak trafik sigortasından ölümlü trafik kazası avukatı yardımı ile Edirne’de tazminatını alabilirler. Ölümlü trafik kazalarında da 24 saat açık telefon ve whatsapp hattımız 0533 148 6166 ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Edirne’de Ölümlü İş Kazası veya Yaralanmalı İş Kazası Tazminatı

İlimiz ülkemizin Avrupa’ya açılan penceresi olduğundan trafik kazası tazminatlarında olduğu gibi iş kazaları da sık sık yaşanmaktadır. Ölümlü iş kaza tazminatları ile yaralanmalı iş kaza tazminatları Edirne’de bu alanda deneyimli hem Sosyal Güvenlik Kurumu sürecini en ideal şekilde takip eden hem de davalar sürecinde en iyi sonuca ulaşan ekibimizle bu ilimizde mağdur vatandaşlarımıza destek vermekteyiz.

İş kazalarında da şu durumlara göre tazminat talepleri yerine getirilir.

 1. Edirne’de iş kazasında ölen kişinin kusuru
 2. Firmanın kusuru
 3. Çalışanların kusurları (bu üç öğe ölümlü iş kazalarında incelenerek tazminat süreci yönetilir.)
 4. Yaralanmalı iş kazalarında ise Edirne ilimizde bakılan şeyler kazada kişinin haklılık payı
 5. İş verenin hataları
 6. Varsa 3 şahısların katkıları
 7. Son olarakta iş kazasından ötürü kalıcı maluliyet oluştu mu?

Bu bilgiler ışığında Edirne’de iş kazası avukatlarımız ister yaralanmalı isterseniz de ölümlü iş kazası olsun dosyalarınızı en iyi şekilde neticelendirmek için uğraş vermektedir. İş kazası noktasında aklınıza takılan tüm sorulara 24 saat açık telefon ve whatsapp hattımız 0533 148 6166 ile bizlere ulaşabilirsiniz ve sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Edirne’de İşçilik Alacak Avukatı

Edirne ilimiz bazında yaşanan iş kazaları sonrası bazen işçilerin iş sözleşmeleri de fesih edilmektedir. Bu durumda da İşçilik alacakları avukatlarımız Edirne ilimizde devreye girerek işçilerin haklarını savunmakta ve işçilerin lehine davaları sonuçlandırmaktadırlar. Bu bakımdan da işçilik alacakları noktasında ilimizde desteğe ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız.

Edirne’de İş ve Trafik Kazası Avukatının Size Desteği

Şehrimizde eğer trafik kazası yaşadıysanız size vereceğimiz hizmeti biraz açıklayalım.

 • Öncelikle durum tespitiniz yapılıyor
 • Maluliyet raporunuz hastaneden alınıyor.
 • Dosyanızda kusur raporu oluşturuluyor.
 • Sigorta maluliyet raporunuzu incelerken kendimiz Türkiye’de sadece bizim yaptığımız dosyanızda alacağınız tazminatla alakalı aktüer hesaplama yaparak sigorta firmasının insafına bırakmadan net alacağınız tazminatın tutarını hesaplıyoruz. Bu hesaplama sayesinde hep örneğini verdiğimiz alacağınız ürünün fiyatını bilmezseniz satıcı ne derse onu ödersiniz durumundan kurtulup tazminatınızı net olarak biliyor ve o rakam üzerinden sigorta ile görüşüp hakkınızı alıyoruz. Bu durum ister ölümlü ister yaralanmalı tazminatlarda olsun değişmemektedir.

İş kazası noktasında ise iş kazası avukatlarımız dosyanızı oluşturduktan sonra şu aşamalar ile işlerinizi hızlandırmaktadır.

 • İş kazası bildiriminiz SGM üzerinden yapılarak dava süreci kısaltılıyor
 • Hastane sevki ve maluliyet oranı SGM ile yapılarak Adli Tıp Kurumlarında yıllarca rapor beklemiyorsunuz.
 • Kusur oranınız bilirkişilerimizce yapılmakta ve gelen maluliyet raporunuz ile aktüer yapılarak davada alacağınız iş kazasından kaynaklı tazminatı net olarak alabilmektesiniz. Her iki durumda da süreci deneyimli avukatlarımızla yöneterek ikinci ellere süreç bırakmadan kısa zamanda tazminatınıza kavuşmaktasınız. Edirne ilimiz ve tüm ilçelerinde hukuki hizmetimizi devam ettirmekteyiz.

Edirne’de İster İş kazası avukatı

Edirne’de İster Trafik kazası avukatı

Desteği için 24 Saat 0533 148 61 66 nolu telefonu arayabilirsiniz.

E-bültene kayıt ol.
Hemen e bültene kayıt ol, fırsatları yakala
Merhaba
İş kazası ve Trafik Kazası Tazminatlarınızı Ücretsiz Hesaplıyoruz