Destek Hattı 0533 148 6166

Hakkımızda

“Kazada Tazminat” sitesi trafik, iş, kazaları başta olmak üzere karayolu taşımacılığı, demiryolu, hava yolu ve deniz yolu ile alakalı tüm kaza çeşitlerinde hizmet veren bir hukuk danışma ofisidir. Ofisimiz 10 yılı aşkın tecrübesi ile kadrosundaki 20 avukat ve aynı zamanda iş kazası ve trafik kazaları noktasında kişilerin tazminatlarını hesaplayan uzman aktüer kadroları ile siz değerli vatandaşlarımızın hizmetindedir. Amacımız kişilerin haklarını kurumlardan alarak hak sahiplerine teslim etmektir. İstanbul’da bulunan ofisleri ile Türkiye’nin 4 bir yanına destek veren sitemiz Türkiye’de tazminat hesaplaması yapabilen tek ofistir.

Ülkemizde Trafik ve iş kazalarında oluşan mağduriyetleri giderme odaklı çalışıyoruz. Sigorta ve iş kazaları alanında sadece hizmet veren ofisimiz bu alanda uzman bir kadroya sahiptir. Amacımız iş, trafik veya diğer kaza çeşitleri sonrası mağdur olan vatandaşlarımızın haklarını hızlıca alarak kendilerini bir nebze olsun rahatlatmaktır.

Misyon

“Kazada Tazminat” ekibi işinde uzman kişilerin çalıştığı sigorta ve iş hukuku alanında son derece deneyimli kişileri barındıran, mağdurları bir an önce haklarına kavuşma odaklı çalışan bir yapıdır.

Vizyon

Ekibimiz, Türkiye’deki sigorta ve iş hukuku alanındaki boşluğu doldurarak maluliyeti olan vatandaşlarımıza haklarını anlatarak hak sahiplerine haklarını teslim etmek üzerine çalışan bir arkadaş topluluğudur. Amacımız ilerleyen süreçte hak arama noktasında vatandaşların bir avukat gibi olması ve hak kaybının son bulmasıdır.

E-bültene kayıt ol.
Hemen e bültene kayıt ol, fırsatları yakala
Merhaba
İş kazası ve Trafik Kazası Tazminatlarınızı Ücretsiz Hesaplıyoruz