Destek Hattı 0533 148 6166

Kaza Tazminatı Hesapla

Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kaza Tazminatı Hesaplaması Yapabilirsiniz.

Telefon Numaranızın Doğru Olduğundan Emin Olunuz, Aksi Halde Sistem Hesaplaması Sizlere Ulaşmayacaktır

İstanbul Trafik Ve İş Kazası Tazminat Avukatı

İstanbul Trafik Ve İş Kazası Tazminat Avukatı
 • İstanbul Trafik Ve İş Kazası Tazminat Avukatı
 • 15-03-2018
 • Hizmetlerimiz

İstanbul ülkemizin metropol şehri. 20 milyona yakın insanın yaşadığı şehrimizde her gün yüzlerce kaza yaşanmaktadır. Bu kazalar iş ve trafik gibi başlıca sıralanırken kazalar sonrası ölüm ve yaralanma olayları da diğer kentlere göre bir hayli fazladır. İstanbul’da trafik kazası yaşadığınızda haklarınızı bilmeniz açısından bu makale de iş ve trafik kazaları ile ilgili ayrıntılı bilgiler paylaşıyor olacağız. Trafik kazası tazminatını ilk olarak inceleyelim.

İstanbul’da Kaza Sonrası Tazminat Haklarınız Nelerdir?

Bu kentimizde varsayalım bir kazaya karıştınız. Öncelikle kazayı analiz etmemiz gerekir. Kaza analizinde şu sorular önemlidir.

 • Kaza tek taraflı mı çift taraflı mı?
 • Kazada yolcu, sürücü veya yaya konumunda mısınız?
 • Kazada eğer tespit edildi ise kusur oranları dağılımları nasıldır?

Bu sorular sizlerin İstanbul'da trafik kazası sonrası tazminat haklarınız içinde ciddi bir yol haritası olacaktır. İstanbul’da yaşadığınız kazalar sonrası ortaya çıkan kaza türleri şunlardır. Ölümlü trafik kazası ve yaralanmalı trafik kazası. Bu iki özel durum ölçüsünde konuyu ayrıntılı işleyeceğiz. İş kazası anlamında da Ölümlü iş kazası ve yaralanmalı iş kazası diye iki seçenek ortaya çıkacaktır. İstanbul’da konunun uzmanı avukat, proje ekibi ve sağlıkçılarımız sizlerin bilgileri olaya ilişkin kayıtlara bakarak kaza sonrası tazminat istekleriniz için harekete geçecektir.

İstanbul’da Ölümlü Trafik Kazasına Karıştınız

Ölümlü kaza hiç kimse istemez ama maalesef günümüzde çok sık duyduğumuz hayatın en içinden bir durumdur. Hal böyle olunca bu konuda da insanlarımız daha bilinçli olmalıdır. İstanbul’da ölümlü trafik kazasına karıştınız ölen kişi için bazı haklar vardır. Yapılması gerekenlerle ilgili birkaç not aktaralım.

 • Kaza sonrası olay yeri inceleme ve hastane kayıtları alınır.
 • Kaza sonrası kusur dağılımları belirlenir.
 • Kusur oranına göre vefat eden kişi için yakınları üzerinden ölüm tazminatı işlemine geçilir.
 • Sigorta firmaları ve mahkemelerce izlenecek yollar sonrası geride kalanların hakları teslim edilir.

Ölümlü trafik kazalarında İstanbul’da veya başka ilde yapmak bir şeyi değiştirmez. Ancak burada izlenecek hususlar ölümlü kaza sonrası çıkacak tazminatı etkiler. Dosyayı inceleyen uzmanlarımız size en uygun ve maksimum tazminatın olacağı yolu bildirerek neticeye varılır. Ölümlü kazalarda “kazada tazminat” ekibi olarak İstanbul ilimizin tüm ilçelerinde ekip arkadaşlarımızla desteğinizdeyiz.

İstanbul’da Yaralanmalı Trafik Kazası ve Tazminat Hakları

Trafik kazalarının yüksek olduğu illerin başında gelen İstanbul’umuzda her gün binlere yakın yaralanmalı trafik kazası olmaktadır. Burada da amacımız vatandaşları bilgilendirerek kaza sonrası mağduriyetlerini hafifletmektir. Kaza sonrası İstanbul’da kaza tazminatı için uzman ekibimiz sizlere ayrıntılı şekilde destek olacaktır.

İstanbul’da yaralanmalı kazalarda tazminat için yapılması gereken;

 • İlk hastane adli muayene evrakları alınır.
 • Kaza tutanakları toparlanır.
 • Kaza sonrası kalıcı hasar tespiti yapılır.

Bu aşamaların ardından ilgili firma, sigorta veya mahkemeler yolu ile İstanbul’da karıştığınız yaralanmalı kazanın hakkınız var ise tazminatı için işlemlere geçilir. Tazminat alabilmek için bazı durumların netleşmesi ve kusur dağılımında %25 bile olsa haklılık payınızın olması gereklidir. Ölümlü ve yaralanmalı kazalarda tazminat miktarları bünyemizde görev alan aktüer hesaplama uzmanlarınca yapılmaktadır. Ayrıca sitemiz üzerinden de belli bilgiler ışığında kaza sonrası tazminat hesabı yaptırabilirsiniz. Yine kaza sonrası maddi manevi tazminat davası açma, tazminat alımı, tazminat miktarları, tazminat hesaplaması için gerekli bilgiler vs. gibi ayrıntılı konularda proje danışmanlarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

İstanbul'da Trafik Kazası ve Sigorta Avukatı

İstanbul'da trafik kazası avukatı aramasına geçtiğiniz de yapmanız gereken veya bilmeniz gereken konu işin uzmanı mı değil mi sorusu olmalıdır. Zira trafik kazalarında genelde ülkemizde avukatların her dosyaya bakma isteğinden dolayı ciddi mağduriyetler yaşanmaktadır. Trafik kazası ile ilgilenen avukatlar aslında ciddi bir uzmanlık ve profesyonellik gerektirir. Zira icra avukatı, boşanma veya farklı alanlarda çalışan avukatlar yerine sadece iş kazaları, trafik ve sigorta hukukunu bilen avukatlarla çalışmak sizin yararınıza olacaktır. İşi uzmanına verin sözünden hareketle trafik veya iş kazalarında tazminat için İstanbul'da bu hususlarla ilgili çalışan avukatları tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

İstanbul’da İş Kazalarında Ölüm Ve Yaralanma Tazminatları

İstanbul iş kazaları konusunda da ön plandadır. Ülkenin neredeyse 3/1’ini bünyesinde barındıran kentimizde iş kazaları da bir hayli fazladır. İş kazalarında ölüm yaşanması durumunda izlenecek yol ile yaralanmalarda biraz daha farklıdır. İstanbul’da ölümlü kazalarda olay yeri incelemeleri sonrası gerekli yasal işlemler yapılır. İşçi ve iş veren kusurları belirlenerek maddi manevi tazminatlar davaya dönüştürülerek tahsil edilir. Yaralanmalı iş kazaların da ise süreç tedavi aşamaları, bilirkişi incelemeleri, şahitler vs. gibi tüm detaylı incelemeler yapılarak süreçte izlenecek hukuki yol ortaya konulur.

Sonuç olarak İstanbul’da trafik kaza tazminatı veya iş kazaları tazminatları için detaylı bilgiler için ofislerimizle temasa geçebilirsiniz. Size özel proje destek ekibimizin çalışmaları ile hızlıca kazalar sonrası haklarınızı alarak sizlere teslim etmekteyiz. Ülkemizin trafik kaza danışmanlığı alanında en büyük sitesi olan “kazada tazminat” com’u da ziyaret ederek detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İstanbul’da “Kazada Tazminat” Denilince

İstanbul’da kaza ile ilgili problem yaşadıysanız ekibimiz sizlere şu alanlarda destek olur.

 1. İstanbul’da trafik kaza ücretsiz danışmanlık
 2. İstanbul’da yaralanmalı kaza danışmanlık ve tazminat hesaplaması
 3. İstanbul’da ölümlü kaza danışmanlık ve tazminat hesaplaması
 4. İstanbul’da yaralanmalı iş kazası danışmanlık ve tazminat hesaplaması
 5. İstanbul’da ölümlü iş kazası danışmanlık ve tazminat hesaplaması

Vb. alanlarda sizlere tam destek vermekteyiz.

İstanbul dünyanın bir çok devletinden büyük nüfus yoğunluğu olan bir ilimizdir. Türkiye'nin belki başkenti değil ama kalbi desek yanlış yorum yapmamış oluruz. Ülkemizin ekonomisinin %70'inin döndüğü ilimizde bizlerde sizlere avukatlık hizmeti taşımaktayız. Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu gibi ilçelerimizde bizlerden her türlü iş kazası ve trafik kazası noktasında avukatlık desteği alabilirsiniz. 24 saat sizlere bu noktada elimizden geldiğince hizmet vermekteyiz.

E-bültene kayıt ol.
Hemen e bültene kayıt ol, fırsatları yakala
Merhaba
İş kazası ve Trafik Kazası Tazminatlarınızı Ücretsiz Hesaplıyoruz