Destek Hattı 0533 148 6166

Kaza Tazminatı Hesapla

Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kaza Tazminatı Hesaplaması Yapabilirsiniz.

Telefon Numaranızın Doğru Olduğundan Emin Olunuz, Aksi Halde Sistem Hesaplaması Sizlere Ulaşmayacaktır

Kırklareli'nde İş ve Trafik Kazası Avukatı

Kırklareli'nde İş ve Trafik Kazası Avukatı
 • Kırklareli'nde İş ve Trafik Kazası Avukatı
 • 29-10-2020
 • Hizmetlerimiz

Kırklareli, ülkemizin ve Marmara Bölgesi’nin daha ok tarım ve hayvancılık anlamında öne çıkmış özel şehirlerimizden bir tanesidir. Kırklareli 1924 yılında il vasfını kazanmış bugün itibari ile de Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar ve Vize olmak üzere 7 ilçesi vardır. Bu ilçeleri 26 belediye ve 178 köy desteklemektedir. Marmara Bölgesi’ndeki hem ticaret hem nüfus yoğunluğu olarak en az olan ilimizde de hem trafik kazası hem de iş kazası vakaları çok sık yaşanmaktadır. Kırklareli’nde trafik ve iş kazası avukatı olarak burada yaşayan vatandaşlarımıza tüm hukuki süreçlerinde destek olmaktayız.

Kırklareli’nde Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

İlimizde yaşanan genel kazalara bakıldığında en fazla ölümlü trafik kazası yaşandığını görmekteyiz. Eğer trafik kazası sonrası ölümler olmuş ise o zaman geride kalanların ölen kişinin kusur durumuna bakılarak destekten yoksunluk tazminatı dediğimiz tazminat almaya hak kazanırlar. Şu durumlarda ölen kişilerin ardından aileleri veya birinci derece yakınlarının tazminat hakları olur.

 • Tek taraflı kazada araçta yolcu olmak
 • Tek taraflı kazada şoför ancak kazaya farklı bir etkenin sebep olması (yol, hayvan vb)
 • Çift taralı kazada şoför olup %25 bile olsa haklılık payı olmak
 • Çift taraflı kazada yolcu olmak
 • Aracın karayolundan çıkarak başka birinin ölümüne sebebiyet vermesi
 • Aracın park halinde harekete geçmesi ve sonrasında gerçekleşen vefat
 • Yaya olarak araç çarpması ve vefat

Gibi birçok durumda geriden kalanların tazminat hakları mevcuttur. Kırklareli ilimizde başınıza gelen ölümlü trafik kazası sonrası avukatlarımız sizlere bu konudaki deneyimleri ile kısa zamanda tazminatlarınızı alma eğer var ise manevi tazminat ve ölen kişiye zarar veren kişiler adına ceza dosyasını da takip etmektedir. Kırklareli’nde 24 saat bize ulaşabileceğiniz numara 0533 148 6166’dır.

Kırklareli’nde Yaralanmalı Trafik Kazası Sonrası Tazminat Talepleri

Kırklareli veya farklı bir ilimiz olsun gönül ister ki hiç kaza olmasın. Ancak kazalarda hayatın bir gerçeği durumunu göz önüne alarak yaşanan kazalarda yaralı olarak kurtulan vatandaşlarımızın da tazminat ve diğer hukuki hakların korumaya devam ediyoruz. Yaralanmalı trafik kazasına bağlı tazminat alabilmek için şu durumların oluşması şarttır.

 • Araçta sürücü ama haklı
 • Araçta yolcu
 • Yaya
 • Karayolu dışında aracın zarar verdiği kişiler
 • Kaza sonrası bedeni olarak kalıcı maluliyet

Bu şartlar oluştuğunda trafik kazası sonrası vatandaşların yaralanmalı trafik kazasına bağlı tazminat alma hakları doğmaktadır. Yaralanmalı trafik kazasında avukatlarımız sizlerin sadece kaza poliçesinden kaynaklı tazminatlarınızı değil ceza dosyası ve manevi tazminat süreçlerinizi de yürütmektedir. Kırklareli’nde yaralanmalı trafik kazası avukatı için bizi arayabilirsiniz.

Kırklareli’nde Ölümlü İş Kazası Davaları

Türkiye’de her ne kadar trafik kazasından daha çok insanımız vefat etse de iş kazaları kaynaklı da ciddi ölümler yaşanmaktadır. İş kazası noktasında firmalarımızın kusuru veya çalışanların kusurları yada 3 üncü neden den kaynaklı kusurlardan vefatlar gerçekleşmektedir. Avukatlarımız ilimizde iş kazasından kaynaklı ölümlerde geride kalanların haklarını alma noktasında sizlere destek olmaktadır. İş kazası ölümlerinde avukatlık hizmeti olarak şu süreçleri en etkili şekilde takip ederek en ideal sonucu almaya çalışmaktayız.

 • Kusur incelemesi
 • Aktüerya (alınacak tazminatın hesaplanması)
 • Kısa zamanda tazminatı almak
 • İşveren mali mesuliyet sigortası süreci
 • Sgm süreci ve geride kalan eşin maaşa bağlanması

Ölümlü kazalarda bu süreçleri kazazede lehine en ideal şekilde noktalayarak kısa zamanda manevi olarak ölen kişiden mahrum kalan kişilerin maddi olarak ödemelerini alarak kendilerine teslim ediyoruz. Kırklareli ilimizde ölümlü iş kazası avukatı için 0533 148 6166 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Kırklareli’nde Yaralanmalı İş Kazası ve İşçilik Alacakları Tahsilatı

İlimizde yaralanmalı iş kazası sonrası da vatandaşlarımıza iyi bir avukatlık hizmeti sağlamak için çalışmaktayız. Burada da yine ,

 1. Kusur incelemesi
 2. Maluliyet tespiti (Sosyal Güvenlik Kurumunca)
 3. Şahitler
 4. Kişi yaşı, kazancı ve meslekte kayıp kazanma gücü oranı tespitine göre yapılacak aktüerya

Bu ve benzeri birkaç kalemi yöneterek yaralanmalı iş kazası geçiren vatandaşın tazminatını almaktayız. İş kazalarında bazen işçi kaza sonrası işten çıkartılmakta ve hakları tam olarak verilmemektedir. Bu durumlarda da iş kazası avukatlarımız sizlerin işçilik alacak haklarınızı da hukuki olarak tespit ettirerek almaktadır.

İş Kazası ve Trafik Kaza Dosyalarınızı Uzman Avukatlara Teslim Edin

Ülkemizde her yıl binlerce trafik ve yüzlerce de iş kazası yaşanmaktadır. Ancak alınan tazminatlara bakıldığında bu oranlar her yüz kişiden sadece 30 unun hakkını tam aldığını göstermektedir. Tazminat hukukunda uzman olmayan bu alanı yönetmesini bilmeyen ister hasar danışmanlık firması veya avukat olsun eğer bu alanda deneyimi yok ise kesinlikle dosyanızı paylaşmayınız. Zira tazminat hukukunda aktüer hesaplama yapamayan, maluliyet noktasında yorumu olmayan kişilerin müdahil olduğu dosyalarda sonuç hüsran veya hüsrana yakın olarak sonuçlanmaktadır. Bu bakımdan ikinci kez mağdur olmamak için işin uzmanı iş kazası ve trafik kazası dosyalarında deneyimli avukatlarla çalışmanız çok yararlı olacaktır. Hukuki destek için bizi arayabilirsiniz.

Kırklareli’nde İster İş kazası avukatı

Kırklareli’nde İster Trafik kazası avukatı

Desteği için 24 Saat 0533 148 61 66 nolu telefonu arayabilirsiniz.

E-bültene kayıt ol.
Hemen e bültene kayıt ol, fırsatları yakala
Merhaba
İş kazası ve Trafik Kazası Tazminatlarınızı Ücretsiz Hesaplıyoruz