Destek Hattı 0533 148 6166

Kaza Tazminatı Hesapla

Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kaza Tazminatı Hesaplaması Yapabilirsiniz.

Telefon Numaranızın Doğru Olduğundan Emin Olunuz, Aksi Halde Sistem Hesaplaması Sizlere Ulaşmayacaktır

Kocaeli Trafik Ve İş Kazası Tazminat Avukatı

Kocaeli Trafik Ve İş Kazası Tazminat Avukatı
 • Kocaeli Trafik Ve İş Kazası Tazminat Avukatı
 • 09-04-2018
 • Hizmetlerimiz

Kocaeli ülkemizin en büyük sanayi şehridir. İstanbul'a olan yakınlığından ötürü birçok firma burada merkezlerini kurmuştur. Hem deniz ulaşımının rahatlığı hem de kara ve tren taşımacılığındaki kolaylıklar ayrıca iş gücü anlamında merkezi yerde olması ilimizi sanayi şehri yapmıştır. Tabi bu sanayileşme ile birlikte yoğunlaşan şehirde gerek trafik gerekse iş kazaları da her gün yaşanmaktadır. Durum böyle olunca “kazada tazminat” ekibi olarak Kocaeli'nde trafik kazası danışmanlığı veya diğer yaygın ismi olan Kocaeli'nde trafik veya iş kazası avukatı konularında sizlere destek vermekteyiz.

İlimizde yaptığımız ve uzmanlığımız olan hukuk süreçleri şunlardır.

 • Kocaeli'nde trafik kaza danışmanlık hizmeti
 • Kocaeli'nde yaralanmalı kaza tazminat desteği
 • Kocaeli'nde ölümlü kazalarda tazminat süreçleri
 • Kocaeli ilimizde iş kazalarında tazminat ve hukuki danışmanlık

Hizmetlerini ofisimizden alabilirsiniz. Kazada tazminat hukukçuları olarak sizlere dosyanızı inceledikten sonra her alanda hizmet vermenin yanında dosyanızla ilgili aktüer hesaplama yaparak tazminat tutarı konusunda da sizlere önden bilgilendirme gerek sitemiz üzerinden gerekse de bizzat bizimle iletişim kurarak destek alabilirsiniz.

Kocaeli'nde Yaralanmalı Trafik Kazası Yaşadım Tazminat Alabilir Miyim?

Kazazedelerin kaza sonrası ilk düşünceleri bir an önce eski sağlıklarına kavuşmaktır. Sonrasında ise yaşadıkları sıkıntı sonrası maddi ve manevi olarak haklarını almak isterler. Bu noktada ofisimiz Kocaeli'nde yaralamalı trafik kazası tazminatı süreci noktasında sizlere destek sağlamaktadır. Öncelikle yaralanmalı trafik kazası yaşadıktan sonra bilmeniz gereken konu kazada tazminat hakkınız var mı yok mu sorusu olmalıdır. Tazminat hakkınız var mı durumu ile ilgili değerlendirmeyi bizimle iletişime geçerek yapabileceğiniz gibi şu kriterler üzerinden de bilgi sahibi olabilirsiniz.

 1. Kazada yolcu, sürücü yoksa yaya mısınız?
 2. Kazada bir maluliyetiniz oluştu mu?
 3. Kusur dağılımı yani haklılık payınız nedir?
 4. Kaza tek taraflı mı çift taraflı mı?

Bu 4 sorunun cevabını biliyorsanız size tazminat hakkınız olup olmadığını hemen söyleyebiliriz. Eğer tazminat hakkınız buradaki sorulara bakarak veremiyorsanız bizimle iletişime geçerek 24 saat site veya telefondan destek alabilirsiniz. Yine kaza sonrası yaralanmalı kaza ile ilgili tazminat hakkınızla alakalı bizden daha geniş bilgi alabilir ve hiçbir ücret ödemeden danışmanlık desteği alabilirsiniz. Dosyanızla bizim ilgilenmemizi isterseniz size bir avukat verilerek kısa zamanda işleriniz tamamlanır. “Kazada tazminat” olarak en önemli ayrıcalığımız ekibimizde çalışan avukatların kendi alanlarında bilirkişi ve deneyimli olmalarıdır. Kocaeli'nde yaralanmalı trafik kaza avukatı aradığınızda ekibimiz her daim hizmetinizdedir.

Kocaeli’nde Ölümlü Kazalarda Mağdurlara Tazminat Desteği

Kocaeli'nde birçok dosya da yüzlerce referansa ulaşan ekibimiz sizlere de bu konuda tam destek vermektedir. Ölüm yaşanmasını istemediğimiz ama hayatın en içinden bir durumdur. Bundan ötürü ölümlü kazalarda insanlara daha fazla mağduriyet yaşatmamak adına Kocaeli'nde ölümlü kazalarda kendilerini ispatlamış en iyi sigorta tazminat avukatları ile çalışarak hakkınızı en kısa sürede almaya devam ediyoruz. Eğer ilimizde sigorta avukatı arıyorsanız veya daha önce sigorta davasına bakan avukattan bilgi almak ve dosyanıza danışmanlık yapmasını isterseniz tam yerinde olduğunuzu söylemeliyim. Sigorta konusunda uzman avukat ekibimizle Türkiye’de bu alanda tek uzmanlık kadrosu olan “kazada tazminat” olarak sizlerin Kocaeli'nde ölümlü trafik kazalarında da haklarınızı koruyor ve almaya gayret gösteriyoruz. Ölümlü kazalarda da bazı bilgilere bakarak dosya ile ilgili gerekli adımlar atılır.

 • Kazaya ilişkin belgeler toparlanır.
 • Kaza sonrası olay yeri incelemesi yapılır hata veya kusur oranları belirlenir
 • Ölenin ardından kalan varisleri veya yardımda bulunduğu kişiler için tazminat işlemleri sürecine başlanır.
 • Vefat edenin tazminat hakkı gerek sigorta veya mahkeme yolu ile alınarak hak sahiplerine teslim edilir.

Kocaeli’nde İş Kazaları Mağdurlarına Hukuki Destek

Kocaeli sanayi şehri olmasından ötürü iş kazaları çok sık yaşanmaktadır. Burada insanlar bazılarında haklarını ararken bazı kazalar zamana bırakılarak birçok hak kaybı yaşanmaktadır. Buradan hareketle ekibimiz bu durumda mağdur olan vatandaşlarımız için bir ekip kurarak iş kazası sonrası tazminat alımı noktasında ilimizde destek vermektedir. Kocaeli’nde iş kazası tazminatı ve Kocaeli ilimizde iş kazası tazminat avukatı noktasında ofisimizden her türlü desteği alabilirsiniz. İş kazalarında da tazminat alabilmek için belli koşulların yerine getirilmesi gerekmektedir.

 1. Kaza nerede ne zaman oldu? (çalışırken – dinlenirken vb.)
 2. Kaza sonrası tutanaklar nasıl hazırlandı.
 3. Kişi kaza sonrası bir rapor aldı mı yaralanmalı kazalar için geçerli.
 4. Kaza sonrası iş yerinde veya dışarda çalışarak ölüm tutanaklara geçti mi?
 5. Kaza sonrası ölümlerde varis var mı?

Gibi birçok soruya yanıt alınarak Kocaeli'nde bu konuda mağdur olan veya yakınları mağduriyet yaşayanlara iş kazalarında Kocaeli'nde uzman avukatlarla destek vermekteyiz. Dosyanızla ilgili daha geniş bilgi için 24 saat bizimle telefon mail veya Whatsapp üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Kocaeli’nde Uzman Trafik Kaza Tazminat Avukatı

Özellikle yaralanmalı ve ölümlü kazalarda mağdur olan kişiler ikinci mağduriyeti işin uzmanı avukatla çalışmak yerine dost, ahbap veya tanıdık vb. kişilere dosyalarını baktırarak yine mağdur olmaktadırlar. Sigorta tazminat avukatlığı başlı başına uzmanlık gerektiren bir konudur. O kadar ki dosya süreci, dosyanın hazırlanışı ve dilekçe aşaması yapılan başvurular hepsi ilmik ilmik işlenmeli ve kusursuz bir işlemle işler hızlıca yapılmalıdır. İlimizde eğer yaralanmalı trafik kaza tazminat avukatı arıyorsanız adresiniz biz olmalıyız. Kocaeli'nde ölümlü trafik kazası avukatı konusunda uzman ekibimiz sizlere her konuda tam destek vermektedir. Amacımız alacağınız tazminatı maksimum seviyeden aldırmak ve ikinci bir mağduriyet yaşamanızın önüne geçmektir. Ölümlü kazalarda bir başka bilinen veya halkın çok tercih ettiği isim destekten yoksun kalma tazminatıdır. Kazada tazminat ekibi olarak ölümlü kazalarda destekten yoksun kalma konusunda uzman avukatlarımızla Kocaeli'nde sizlere destek vermekteyiz. Kocaeli'nde iş kazası avukatı, trafik kazaları tazminat avukatı için ofisimizle bağlantıya geçebilirsiniz. Kocaeli ili sınırları içinde hangi ilçede ikamet ettiğiniz fark etmeksizin sizlere destek olmaktayız. Kocaeli ilimizin ilçeleri ve hizmet verdiğimiz bölgeler şunlardır.

 • Başiskele
 • Çayırova
 • Darıca
 • Derince
 • Dilovası
 • Gebze
 • İzmit
 • Körfez
 • Gölcük
 • Kandıra
 • Karamürsel
 • Kartepe

Kocaeli ilçesinde özellikle sanayi bölgesi olması nedeni ile Gebze, İzmit ve Dilovası gibi yerlerde çok fazla iş kazası ve trafik kazasına rastlandığından bu ilçelerimizde mağdur vatandaşlarımızla yakından ilgilenerek dertlerini çözme odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Bu konularda 24 saat ofisimizden hizmet alabilirsiniz.

E-bültene kayıt ol.
Hemen e bültene kayıt ol, fırsatları yakala
Merhaba
İş kazası ve Trafik Kazası Tazminatlarınızı Ücretsiz Hesaplıyoruz