Destek Hattı 0533 148 6166

Kaza Tazminatı Hesapla

Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kaza Tazminatı Hesaplaması Yapabilirsiniz.

Telefon Numaranızın Doğru Olduğundan Emin Olunuz, Aksi Halde Sistem Hesaplaması Sizlere Ulaşmayacaktır

Sakarya’da Trafik ve İş Kazası Avukatı

Sakarya’da Trafik ve İş Kazası Avukatı
 • Sakarya’da Trafik ve İş Kazası Avukatı
 • 27-10-2020
 • Hizmetlerimiz

Sakarya, Marmara Bölgesinin doğa ve sanayinin iç içe girdiği güzel şehirlerimizden biridir. Türkiye ortalaması olarak insanlarının mutluluk ve refah düzeyi anlamında da çok iyi bir konumdadır. Ekonomisi tarım ve hayvancılık ile gelişen sanayinin birleşiminden oluşmaktadır. Taraklı, Gevye, Pamukova, Akyazı, Karapürçek, Erenler, Arifiye, Sapanca, Serdivan, Adapazarı, Hendek, Söğütlü, Ferizli, Kaynarca, Kocaali ve Karasu isimleri ile ilçeleri vardır. Sakarya ilimiz Marmara Bölgesi’nin yoğunluğunu kısmı olarak taşımasından ötürü hem iş kazası hem de trafik kazası yaşanması oranı bir hayli yüksek olan bir ilimizdir. Sakarya ilimiz de sizlere ister iş kazası isterseniz de trafik kazası anlamında avukat hizmeti vermekteyiz.

Sakarya’da Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Yaşanan trafik kazasından sonra eğer kazada ölüm gerçekleşmiş ise gerçekten aileler açısından ciddi bir yıkım ortaya çıkmaktadır. Yıllardır Sakarya ilimizde ölümlü trafik kazası avukatı olarak hizmet vermenizden ötürü sizlere kaza sonrası süreç ile ilgili bilgi vermek istiyoruz. Trafik kazalarında ölümler şu koşullarda gerçekleşir.

 1. Çift taraflı kazada şoför veya yolcunun vefatı
 2. Tek taraflı kazada yolcu veya şoförün vefatı
 3. Yaya olarak araç çarpması sonrası ölüm
 4. Aracın kara yolu dışına çıkarak başkasının ölümüne neden olması
 5. Aracın üzerinden düşerek gerçekleşen ölüm (kamyon kasasından düşme, traktör kasasından düşme gibi)
 6. Aracın park halinde iken hareket etmesi ile meydana gelen ölüm.
 7. İş yerlerinde aracın manevra yaparken çalışana zarar vermesi ve ölüm

Yukarıda belirtilen durumlar gibi bazı olaylar trafik kazalarında karayolunda veya dışında ölümlü trafik kazalarına örnek durumlardır. Trafik kazalarında ölümler sonrası geride kalanları tazminat hakları için Sakarya’da yanınızdayız. İster tek taraflı ister çift taraflı veya farklı durumlarda gerçekleşen ve bir aracın karıştığı tüm kazalar için aile bireylerinin destekten yoksunluk tazminatları tarafımızca kısa sürede alınmaktadır. 24 saat Sakarya’da destekten yoksunluk tazminatı için 0533 148 6166 numaramızı arayabilirsiniz.

Yaralanmalı Trafik Kazası Tazminat Sürecini Sakarya’da Yürütmek

Trafik kazası olmasını hiç istemeyiz. Hayatın bir gerçeği olan kazalarda trafik kazasına bağlı yaralanmalı trafik kazası tazminatları için sizlere destek vermekteyiz. Yaralanmalı trafik kazalarında kişiler şu konumlarda olabilir.

 • Araçta sürücü
 • Araçta yolcu
 • Yaya
 • Aracın yoldan çıkması sonrası vatandaşa zarar vermesi

Bu ve bunun gibi durumlarda yaralanan kişinin de trafik kazasına bağlı tazminat hakkı bulunmaktadır. Trafik kazasında yaralanan kişinin öncelikle kazaya bağlı olarak haklılık payı olması, kazaya bağlı bedeni maluliyetinin olması ve tespiti yapılmalıdır. Sakarya’da yaralanmalı trafik kazası avukatı arıyorsanız size en iyi hizmeti vermek için yanınızdayız. Ofisimizden 24 saat destek için 0533 148 6166 numaramızı arayabilirsiniz.

Sakarya’da Ölümlü İş Kazası Sonrası Avukatlık Hizmeti

Sakarya ilimizde birçok sanayi tesisi faaliyet göstermektedir. Bu bakımdan bu ilimizde birçok kazada yaşanmaktadır. Kaza sonrası gerçekleşen ölümlerde ailelere destek olmaktayız.

 1. Kazada ölen kişinin kusuru
 2. Kazada iş verenin kusuru
 3. Kaza sonrası çıkacak tazminatın hesaplanması
 4. Tazminatın olabilecek en kısa sürede alınması
 5. İş veren mali mesuliyet sigortası ile sürecin kısaltılması

Gibi süreçler hızlı bir şekilde iş kazası avukatlarımızca yapılmaktadır. İş kazası sonrası destekten yoksunluk tazminatı noktasında ailelere en kısa sürede destek olarak geride kalanların tazminatları tarafımızca alınmaktadır. Sakarya’da iş kazası avukatı için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sakarya’da Yaralanmalı İş Kazası Tazminatı

İlimizde bir diğer hizmetimizde yaralanmalı iş kazası yaşayanların tazminatları almaktır. Yaralanmalı iş kazalarında da hesaplamalar şöyle yapılmaktadır.

 • İşçi Kusuru
 • İş Veren Kusuru
 • İşçinin meslekte kayıp kazanma oranı
 • Yaşı
 • Kazancı vb durumlara bakılarak tazminat kalemi hesaplanır.

Yaralanmalı iş kazalarında yıllara dayanan deneyimimizle sizlere birinci sınıf yaralanmalı iş kazası avukatı hizmeti vermekteyiz. İş kazası noktasında bilgi almak için bizi 0533 148 6166 arayabilirsiniz.

Sakarya’da İş Kazası ve Trafik Kazası Avukatı İle Çalışmanın Faydaları

İlimizde yaşadığınız ister iş kazası ister trafik kazası olsun iyi bir hizmet için muhakkak bizimle iletişime geçiniz. Dava sürecinde size gerekli olacak kusur raporu, maluliyet raporu, aktüerya raporları hizmetini sizlere ücretsiz sunarak davanızda veya sigorta ile yapılan görüşmelerde en iyi sonucu almaktayız. İş kazasında sadece ölüm veya bedeni hasar değil işçilik alacaklarınızı da iş vereninizden dava sürecinde alarak tarafınıza teslim etmekteyiz. Yine trafik kazası dosyalarında kusur raporu başta olmak üzere kaza tespit tutanağının iptali ve yeniden düzenlenmesi, maluliyet raporu ve aktüerya hizmetini sizlere vermekteyiz.

Sakarya’da İster İş kazası avukatı

Sakarya’da İster Trafik kazası avukatı

Desteği için 24 Saat 0533 148 61 66 nolu telefonu arayabilirsiniz.

E-bültene kayıt ol.
Hemen e bültene kayıt ol, fırsatları yakala
Merhaba
İş kazası ve Trafik Kazası Tazminatlarınızı Ücretsiz Hesaplıyoruz