Destek Hattı 0533 148 6166

Kaza Tazminatı Hesapla

Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kaza Tazminatı Hesaplaması Yapabilirsiniz.

Telefon Numaranızın Doğru Olduğundan Emin Olunuz, Aksi Halde Sistem Hesaplaması Sizlere Ulaşmayacaktır

Tekirdağ Trafik Ve İş Kazası Tazminat Avukatı

Tekirdağ Trafik Ve İş Kazası Tazminat Avukatı
 • Tekirdağ Trafik Ve İş Kazası Tazminat Avukatı
 • 20-03-2018
 • Hizmetlerimiz

Marmara Bölgesinin son dönemde gözde yerlerinden olan Tekirdağ ilimizde sizlere trafik kaza, sigorta ve iş kazları konusunda destek vermekteyiz. Tekirdağ son dönemde iş dünyasının yeni merkezi olmaya aday bir kentimiz olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Tekirdağ’da trafik kazası avukatları olarak sizlere “kazada tazminat” sitemiz üzerinden şu hizmetleri sunmaktayız.

 • Tekirdağ’da trafik kaza danışmanlığı
 • Tekirdağ’da yaralanmalı trafik kazası ve tazminat alma yolları
 • Tekirdağ’da ölümlü kaza ve tazminat süreçlerini yönetme
 • Tekirdağ ilimizde yaşanan iş kazaları ve tazminat ve hukuk süreçleri

Gibi alanlarda ekibimiz sizlere destek vermektedir. Sitemiz üzerinden hem ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Hem de tazminat hesaplamaları noktasında aktüer uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Kazazedelere Tekirdağ’da Sigorta Tazminat Desteği

Başınızdan bir kaza geçti. Kaza sonrası Tekirdağ’da sigortadan tazminat alabilmek için birkaç şartın oluşması gereklidir. Öncelikle bilmeniz gereken olay tutanağında kaza ile ilgili net ifadeler yer almalıdır. Şimdi sizlere kaza sonrası ister iş kazaları ister trafikten kaynaklı kazalarda tazminat süreci ile alakalı birkaç not paylaşacağız.

 1. Kazanın hangi türe girdiği (iş- trafik kazası)
 2. Kaza sonrası bu hem polis hem jandarma kayıtlarında yer alıyor mu?
 3. Hastane evraklarına kaza ile ilgili detay yer alıyor mu?
 4. Kazada konumunuz (sürücü, yolcu veya yaya)
 5. İş kazalarında ise (çalışan, görev yeri kazası, iş yerinden kaynaklı kazalar, içerde ve dışarda meydana gelen durumlar)
 6. Kaza sonrası kusur dağılımları veya haklılık payları vb.

Durumların tespiti yapılarak Tekirdağ’da yaşadığınız kazanın değerlendirmeleri yapılır. Sonrasında uzman avukat ve proje danışman ekibimiz sizlerin durum değerlendirmesine göre atılacak adımları atar. Sigorta veya iş tazminatları için gereken çalışma yapılır.

Ölümlü Kazalara Tekirdağ’da 15 Günde Tazminat Hizmeti

Kimse istemez ama dünya imtihan ve gelip geçici bir yer olduğunu düşündüğümüzde kaza veya ölüm her an başımızdadır. Bu bakımdan özellikle ölümlü vak'alarda geride kalanların açıları gidenin ardından iki kat artmaktadır. Hele birde ölen kişi evin maddi anlamda direği ise aile hem manevi hem maddi olarak sarsılmaktadır. Bu bakımdan ülkemizde 10 yılı aşkın süredir sadece kaza tazminatları ile ilgilenen ekibimiz sizlere hızlı şekilde destek vermektedir. Tekirdağ’da ölümlü trafik kazaları tazminatı veya iş kazalarında tazminatlar için şu kriterleri göz önünde bulundurarak işlemlere başlanır.

 • Kazaya ilişkin evraklar ve tutanaklar incelenir.
 • Kaza yeri incelemesi yapılır hata oranları tespit edilir.
 • Ölen kişinin varis veya bakımındaki kişilerin tazminat alımı noktasında işlemlere başlanır.
 • Ölen kişi için mahkeme veya sigorta üzerinden tazminat alınarak hak sahiplerine teslim edilir.

Ölümlü trafik kazaları üzücü durumlardır. Bu üzüntünün üzerine yakınlarının haklarını en kısa sürede teslim eden ofisimiz sizlere her anlamda danışmanlık yapmaktadır. Dosya bize ulaştıktan sonra gerekli tüm incelemeler en kısa sürede yapılır ve 15 gün içinde hak sahipleri hakları ile buluşturulur.

Yaralanmalı Kaza Sonrası Tekirdağ’da Sigorta ve Tazminat Süreci

Tekirdağ özellikle yaralanmalı kazalarda son dönemdeki nüfus artışı ile ciddi bir konuma geldi. Tabi kazaların artması üzüntü verici olurken kaza sonrası insanları bilinçlendirmekte bizlere düşmektedir. Kazada mağdur olan kişilerin tekrar tekrar mağdur olmamaları için Tekirdağ’da yaralanmalı kaza ve sigorta tazminatı alanında uzman ekibimizle sizlere destek vermekteyiz. Başınıza böyle bir olay geldiğinde bizimle iletişime geçerek atmanız gereken adımlarla alakalı ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yaralanmalı kazalarda da yine evrakların hazırlanma süreci sonrasında kişideki sakatlık oranları kazadaki konumu ve kusur pay tespitleri ile 45 gün içinde sizlere hak teslimi yapmaktayız.

Tekirdağ’da Sigorta ve Tazminat Avukatı Mı Arıyorsunuz?

Tekirdağ’da kaza ve tazminat hukuku üzerine uzman avukatlarımızla sizlere destek vermekteyiz. Ekibimiz Tekirdağ ilinde sigorta uzmanı avukatları bünyesinde bulundurarak sizlere hak teslimi noktasında hızlıca ve en yüksek düzeyden destek olmaktadır. Tekirdağ’da sigorta ve tazminat uzmanı avukat arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirterek kısa bir açıklama yapalım. Sigorta ve tazminat uzmanlık gerektiren ve her avukatın bakabileceği bir alan değildir. Bu anlamda kaza ölümlü, yaralanmalı veya iş kazası olduğunu düşünün dosyanızı her avukata veya tanıdık birine vermek yerine işin ehline verirseniz tazminat hakkınız ciddi oranda artacak ve manevi kayıp yaşadığınız işte en azından maddi kayıp yaşamayacaksınız.

Tekirdağ’da İş Kazalarından Tazminat Almak;

Tekirdağ ilçesinde trafik kazaları dışında iş kazalarında da sizlere destek olmaya devam ediyoruz. İş yerinizde yaşadığınız her hangi bir sorun veya yaralanmalı veya ölümlü kazalarda da sizlere konunun uzmanı ekibimizle destek sağlamaktayız. Ayrıntılı bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz.

Tekirdağ’da “Kazada Tazminat” Denilince

Tekirdağ’da kaza ile ilgili problem yaşadıysanız ekibimiz sizlere şu alanlarda destek olur.

 • Trafik kaza ücretsiz danışmanlık
 • Yaralanmalı kaza danışmanlık ve tazminat hesaplaması
 • Ölümlü kaza danışmanlık ve tazminat hesaplaması
 • Yaralanmalı iş kazası danışmanlık ve tazminat hesaplaması
 • Ölümlü iş kazası danışmanlık ve tazminat hesaplaması

Vb. alanlarda sizlere tam destek vermekteyiz.

Tekirdağ ilimiz İstanbul'a yakın olmasından dolayı hem sanayi hemde insan yoğunluğu olarak bir hayli kalabalık ilimizdir. Hal böyle olunca gerek iş kazaları gerekse de trafik kazaları çok sık görülmektedir. Tekirdağımızın ilçeleri Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Saray gibi bölgeler fabrikaların yoğunluğundan daha çok iş kazaları ile anılırken diğer ilçelerimiz de trafik kazaları daha fazla olmaktadır. Süleymanpaşa, Ergene, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı ve Şarköy ilçelerimizde iş kazası oranı daha düşüktür. Tekirdağ'ın hangi bölgesinde ikamet ettiğiniz farketmeksizin sizlere hukuki olarak ister iş kazası veya trafik kazası anlamında destek vermekteyiz.

E-bültene kayıt ol.
Hemen e bültene kayıt ol, fırsatları yakala
Merhaba
İş kazası ve Trafik Kazası Tazminatlarınızı Ücretsiz Hesaplıyoruz