Destek Hattı 0533 148 6166

Kaza Tazminatı Hesapla

Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kaza Tazminatı Hesaplaması Yapabilirsiniz.

Telefon Numaranızın Doğru Olduğundan Emin Olunuz, Aksi Halde Sistem Hesaplaması Sizlere Ulaşmayacaktır

Trafik Kazası Avukatı

Trafik Kazası Avukatı

Ülkemizde günlük yaşanan kaza oranı son yıllarda azalış gösterse de halen yüksek boyutlardadır. Bu kadar kazanın yaşandığı bir ülkede doğal olarak hem manevi hem de maddi kayıplar ciddi oranlara ulaşmaktadır. Fakat bu yaşanan kazalar sonrası kişilerin manevi kayıpları yerine getirilemese de maddi kayıplar belli oranlarda telefi edilebilmektedir. Burada devreye trafik kazası avukatı dediğimiz kazalar konusunda uzman hukukçular girmektedir. Türkiye’de maalesef halkımızın en büyük sorunu haklarımız konusunda yeterli donanıma sahip olamamamızdır. Hatta şu düşünce devlet dairelerindeki prosedürlerin zorluğu çok uğraştırması vs. gibi durumlardan ötürü hak arama noktasında ciddi bir talep ülkemizde maalesef yoktur.

Son yıllarda bu biraz değişse de yine de istenilen düzeye geldiği söylenemez. Bakıldığında trafik kazalarında hak arama noktasında hukuki haklarımızı az bilmemiz ve sigorta şirketlerinin poliçelerindeki detaylara boğulan vatandaşlarımızın bu işin içinden aslında pek çıkamadıkları da ortadadır. Bu durumu tespit eden “kazada tazminat” ekibimiz kazalarda uzman avukatlar ile çalışarak sizlere tüm alanlarda destek vermektedirler. Trafik kazalarında ölümlü veya yaralanma ile biten kazalarda alanlarının uzmanı avukatlarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Trafik kazası avukatı gerçekten ciddi uzmanlık gerektiren sigorta hukuku konusunda ciddi bir ihtisas yapmış ve yüzlerce farklı dosya incelemiş kişilerin başarılı olduğu bir alandır. “Kazada tazminat” ekibi olarak kadromuz bu belirtilen şartlar çerçevesinde kişilerden oluşmaktadırlar. Yaralanmalı trafik kazası avukatı ile bizim danışmanlığımız altında ölümlü trafik kazası avukatı aynı kişilerden oluşmamaktadır. Ekibimiz kendi alanında uzmanlaşarak olası tüm çözüm yolları hakkında ciddi deneyimli bir ekipten oluşmaktadır.

Trafik Kazası Avukatı İle Çalışmanın Faydaları

İlk olarak karmaşık hukuk sistemi içinde kaybolan vatandaşlarımız ciddi zorluğa girmeden profesyonel bir ekipten destek alarak haklarına daha kısa sürede ulaşmaktadırlar. Trafik kazalarında genel olarak vatandaşlar manevi sıkıntı yaşarken sonrasında birde prosedür ile uğraşmak ve bu zorlu süreci kaldırmak istememektedirler. Bundan ötürü konunun uzmanı avukatlardan danışmanlık hizmeti almak hem sürecin hızlı sonuçlanması hem de olası yanlış bir hamlenin önüne geçilmesini sağlar. Sizin ilk kez karşılaştığınız olay trafik kazası avukatı için kanıksanmış bir durumdur. Aynı olayın benzerleri ile defalarca uğraştığından yol haritasını çıkarmak ve hızlı şekilde sonuca varmak onun için daha kolay olacaktır. Trafik kazalarının en yoğun yaşandığı İstanbul’da trafik kazası avukatı bulmak biraz kolay iken ama Anadolu ve diğer şehirlerimizde bu biraz zorlaşmaktadır. Aslında sadece sigorta hukuku uzmanı avukat bulmak çok güçtür. Bu alanda İstanbul merkezli çalışan ofisimiz trafik kazası avukatını İstanbul’da ayağınıza getirmiştir. 15 milyonu aşkın insanın yaşadığı İstanbul başta olmak üzere Bursa, Edirne, Kocaeli, Tekirdağ, İzmit, Adapazarı, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale, Yalova, Trabzon, Samsun, Sivas, Gaziantep, Şanlıurfa, Hatay, İzmir, Çanakkale vb. 81 ilimizde sizlere trafik kaza avukatı hizmeti sunmaktayız.

Trafik Kazalarında Avukat Seçimi

Trafik kazası özel bir alandır. Her avukat bu işin altından çıkamaz. Ama avukatlar dosyanızı aldığında bu iş konusunda deneyimli mi değil mi bu konuda çok bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken trafik kazası alanında deneyimli bir avukatla çalışmaktır. Ayrıca referans istemekte en doğru yoldur. Avukatlıkta nasıl boşanma davasını ticari bir avukata teslim etmezsek trafik kazası dosyalarını da her avukata verilmemesi gerekir. Sigorta hukuku ciddi uzmanlık isteyen bir konudur. Yüzlerce farklı varyasyonu içinde barındıran sigorta hukuku bu anlamda çok özel bir alandır. Sigorta sürecini iyi yönetmek sigorta firmalarından maksimum ödeneği çıkarmak sonrasında b planı ile tahkim sürecinden istenen sonuca varmak veya mahkeme yolu ile kişinin haklarını tam teslim etmek süreçlerini iyi bilen bir avukat ve danışmanlık ofisi ile çalışmak elzem bir durumdur. Trafik kazası avukatı seçimi size çok şey kazandırırken yapılacak en küçük hata büyük kayıpları da beraberinde getirebilir.

Trafik Kazası Avukatının Dosyalarda İzlediği Yollar

Trafik kaza mağdurusunuz hukuk ekibimizle bağlantıya geçtiniz öncelikle durum ortaya konur. Kazada haklılık durumunuz, kazanın şekli, izlenecek yol haritası, gerekli belgeler gibi dosya içinde olması gereken bütün eklemeler planlanır. Sonrasında hukuk ekibimiz sizin dosyanızı ele alarak inceler. Geçmiş deneyimlerle bağdaştırarak en doğru yol haritası ortaya konur.

  • Trafik kazası avukatı önce sigorta şirketine başvuru yapar.
  • Ardından eksik ödeme çıktığı kanısı hâkimse hukuk ekibimizde tahkime gidilir.
  • Son olarak mahkeme yolu ile mağdurun hakları tam olarak karşı taraftan yani sigortadan tahsil edilerek kişiye teslim edilir.

Eğer trafik kazası ile ilgili bir sıkıntınız oldu ise bizleri ücretsiz hattımızdan arayarak bilgi alabilir hukuk ekibimizden destek alarak hakkınızın alınması ve korunması noktasında sizlere tam destek verebiliriz. Türkiye’nin en büyük trafik kazası tazminatı ekibi olarak sizlere konusunun uzmanı avukatlarımızla 24 saat kesintisiz destek vermekten mutluluk duymaktayız.

E-bültene kayıt ol.
Hemen e bültene kayıt ol, fırsatları yakala
Merhaba
İş kazası ve Trafik Kazası Tazminatlarınızı Ücretsiz Hesaplıyoruz