Destek Hattı 0533 148 6166

Kaza Tazminatı Hesapla

Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kaza Tazminatı Hesaplaması Yapabilirsiniz.

Telefon Numaranızın Doğru Olduğundan Emin Olunuz, Aksi Halde Sistem Hesaplaması Sizlere Ulaşmayacaktır

TRAFİK’TE AKILLARA DURGUNLUK VEREN CİNAYET

TRAFİK’TE AKILLARA DURGUNLUK VEREN CİNAYET

Kocaeli’nde inanılmaz bir cinayet vakası yaşandı. Körfez ilçesine bağlı Hereke'de önceki akşam saatlerinde tanınmış işadamlarından Yavuz Öztürk'ün oğlu Furkan Öztürk'ün (25) kullandığı otomobil ile oto yıkama dükkânı işleten Hüseyin Çelik'in (31) kullandığı otomobil trafikte birbirine sürtündü. Taraflar oluşan hafif hasarlı kaza sonrası tartışmaya başladı. Tartışma uzayınca araya giren polis tarafları polis merkesine götürerek barıştırdı.

Daha sonra Hereke Polis Merkezi'nden ayrılan taraflar yine tartışmaya başladı. Tartışma uzayınca silahlar çekildi. Taraflardan Hüseyin Çelik üzerinde taşıdığı tabancayı çıkararak, Furkan Öztürk'e kurşun yağdırdıktan sonra kaçmaya başladı. Öztürk'ün yanında bulunan üç arkadaşı da Çelik'in peşine düştü.

Polis merkezinin yaklaşık 50 metre ilerisinde çıkan ikinci çatışmada, Öztürk de vurularak ağır yaralandı. Bu sırada olay yerinden geçmekte olan Tayfun Çetinkaya da elinden vuruldu.

Furkan Öztürk kaldırıldığı özel hastanede yaşamını yitirirken, Hüseyin Çelik ameliyata alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ederken ufak bir kazanın neden olduğu sonuç ise duyanları hayrete düşürdü.

E-bültene kayıt ol.
Hemen e bültene kayıt ol, fırsatları yakala
Merhaba
İş kazası ve Trafik Kazası Tazminatlarınızı Ücretsiz Hesaplıyoruz