Destek Hattı 0533 148 6166

Kaza Tazminatı Hesapla

Aşağıdaki Bilgileri Doldurarak Kaza Tazminatı Hesaplaması Yapabilirsiniz.

Telefon Numaranızın Doğru Olduğundan Emin Olunuz, Aksi Halde Sistem Hesaplaması Sizlere Ulaşmayacaktır

ÜCRETSİZ ARAÇ DEĞER KAYBINIZI ALIYORUZ

ÜCRETSİZ ARAÇ DEĞER KAYBINIZI ALIYORUZ
  • ÜCRETSİZ ARAÇ DEĞER KAYBINIZI ALIYORUZ
  • 19-03-2020
  • Blog

Türkiye dünyada en fazla araç değer kaybı olan ülkeler sıralamasında ilk 14 ülke içinde yer almaktadır. Bunun çeşitli nedenleri olduğunu söylemek çokta yanlış olmaz. Araç değer kaybı en fazla ülkemizde İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Ankara illerinde yaşanmaktadır. Bu illerin ortak özelliğine bakıldığında kalabalık nüfus ve park sorunu yaşanması olarak iki temel etken ile bunu açıklamak mümkündür.

Özellikle İstanbul bazında baktığımızda kalabalık trafik ve sıkışık ortamlarda kaza olması ihtimali çok yüksektir. Nitekim de en fazla kaza kalabalık trafikte yaşanmakta özellikle zincirleme kaza dediğimiz kaza çeşidi İstanbul’da çokça karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında park sorunu dolayısı ile araçları park ederken yapılan dokunuş kazaları veya park esnasında araçların duvara dubaya veya demirlere kaldırımlara vurması vesaire gibi çok sayıda araca zarar veren durumlar oluşmaktadır. Bu bakımdan şunu söylemek çok yanlış sayılmaz Türkiye’de en fazla araç değer kaybı İstanbul’da görülmektedir. İstanbul bu bakımdan sigorta firmalarının da risk grupları içinde ilk sırada yer almaktadır.

Türkiye’de araç değer kaybı yeni bir alan ve vatandaşların bir çoğunun da bu konuda çok net bir fikri maalesef yoktur. Bu bakımdan araç değer kabı talebi veya şartları nedir sorusu ile sık karşılaşmaktayız. Burada bizlerde vatandaşın bunca işi arasında bu konuda çok yorulmaması ve prosedüre takılmaması adına vatandaşlarımıza destek vermekteyiz. Türkiye’de araç değer kaybı hesaplaması yapabilen tek site ve sistem olan https://www.kazadatazminat.com/arac-deger-kaybi-hesaplama ilgili sitemiz ve linkten araç değer kaybınızı anında hesaplayabilirsiniz.

Ücret Vermeden Araç Değer Kaybınızı Hesaplayın

Araç değer kaybı hesaplaması yaparken takılırsanız veya anlamadığınız bir bölüm olduğunda bizleri arayarak çözüm alabilirsiniz. Yine bakıldığında Türkiye’de araç değer kaybı noktasında yıllara göre hesaplama tabloları tarafımızca güncellenmektedir. Araç değer kayıpları sigortalardan tahsil edilirken genelde avukat desteği olmadan bu işlemin tamamlanması pek mümkün olmamaktadır. Zira bakıldığında sigortalar hem ödeme noktasında ağır davramakta hem de sürekli evrak talep ederek vatandaşları yıldırmaktadırlar. Bu bakımdan bizler vatandaşlarımıza dosyaları noktasında araç değer kaybının tam hesaplanması bu konuda ekspertiz raporu oluşturulması gibi bir çok alanda destek vermekteyiz. Yıllara göre araç değer kaybı şartları ve koşullarını hem sitemizden hem hesaplama tablomuzdan öğrenebilirsiniz.

Araç değer kaybında vatandaşlar aracımın değer kaybını nasıl hesaplarım endişesini ortadan kaldırmak için de harekete geçtik. Öncelikle topluma açık değer kaybı hesaplama tablosu oluşturduk. Bu tabloyu uzman ekibimiz hazırladı ve herkesin kullanımına da açık şekle getirdik. Ancak bilinmesi gereken şey sizin girdiğiniz değerlerin sonucunu sistem size verecektir. Ek kriterlerden yararlanmak için dosyanızı ofisimizle paylaşmanız durumunda alacağınız tazminat miktarı araç değer kabı bakımından yükselecektir.

Araç Değer Kaybı Hangi Durumlarda Alınır

Aracınızın değer kaybı olması aracın zarar gördüğü aksamlar ile alakalıdır. Zira aracınızın eğer değer kaybı noktasında bir sorununuz oluştu ise tamir gören veya görecek aksamları bilmeniz durumunda araç için değer kaybı alıp alamayacağınızın da cevabını sizlere vermiş oluruz.

Araç Değer Kaybı Hesaplama Tablosu

Araç değer kaybında bir çok farklı nüans söz konusudur.

  • Ana parçalar: Orta Direk, Marşpiyel, Arka Çamurluk, Havuz Sacı, Arka Panel ,Tavan Sacı bunlardan alınan hasarlar ana parçaları oluşturur.
  • Eksper Takdriri: Şase Düzeltme, Şase Kesme, Tavan Sacı Düzeltme, Orta Direk Düzeltme, Arka Panel Düzeltme, Havuz Sacı Düzeltme, Arka Çamurluk Düzeltme, Marşpiyel Düzeltme bunlarda yapılan işlemlere eksper puan vererek çıkacak araç değer kaybının hesaplanmasını sağlar.
  • Diğer Parçalar: Kaynak Yapılan Kaporta Aksamı, Düzeltme Yapılan Kaporta Aksamı, Değişen Kaporta Aksamı, Boya Uygulanan Aksam eğer bu parçalarda da işlem var ise araç değer kaybı noktasında hesaplamalar yapılmaktadır.

Ücret Ödemeden Hakkınızı Öğrenin Aracınızın Değer Kaybını Tam Alın

Son olarak sizlere verdiğimiz bu hizmet noktasında sizlerden ücret almadan araç değer kaybınızı sonlandırıyoruz. Değer kaybı ile ilgili tüm sorunlarınız için bizi arayarak aracınızın değer kaybını bizlerle paylaşabilirsiniz. Yapmanız gereken bizi aramak ve paranıza kavuşmak.

E-bültene kayıt ol.
Hemen e bültene kayıt ol, fırsatları yakala
Merhaba
İş kazası ve Trafik Kazası Tazminatlarınızı Ücretsiz Hesaplıyoruz